CHARTER TKJET
TARKIM TECHNIC
FLIGHT ACADEMY
BEEJET
GOLD AIR
AIRCRAFT MANAGEMENT
Eğiticinin Eğitimi

Uçuş okulu bünyesinde birçok eğitmen barındıran Tarkim, eğitimcilerin aynı standartlarda olması ve kalitenin artırılmasına yönelik olarak; MEB den onaylı öğrenme teorileri, öğrenme süreci, etkin eğitim programları tasarımında göz önünde bulundurulması gereken hususlar, eğitimde etkinliği artırmada dikkat edilecek hususlar, eğiticinin ve katılımcıların özellikleri ve görevleri gibi konularda eğitimler vermektedir.


EĞİTİCİNİN EĞİTİMİ Kurumların, yetişmiş insan gücünü kendi bünyelerinde oluşturarak geliştirmeleri mümkündür. Şirket içinde sürekli bilgi aktarımında bulunan yönetici konumundaki liderler, eğitim sorumluları, aday eğitim uzmanları, insan kaynakları çalışanları, sürekli sunuş yapan takım liderleri ve çalışanlarının katılması önerilen seminerimizde, eğitimcinin sahip olması gereken özellikler, nasıl hazırlanılacağı, uygulama, yönetim ve değerlendirme ile eğiticilerin bilmeleri gereken beceri ve yöntemler sunulacaktır. Eğiticinin Eğitimi semineri sonrası kurum içindeki kalitenin artması, sürekli gelişen kurum olma özelliğini kazanma, çalışma ortamının sürekli gelişmeyi desteklemesi, Kurum içi iletişim problemlerinin ortadan kalkması, çalışanların motivasyonu ve performansın yükselmesi, iş yerinde verimliliği ve üretimi artırma gibi organizasyonlara faydalar sağlayacaktır.


EĞİTİM ÜCRETLERİ


EĞİTİM TİPİ

1.KİŞİ

GRUP*

EĞİTİCİNİN EĞİTİMİ TEMEL

1000 TL + KDV (%8)

850 TL+KDV


 


.     Gruplar en az 6 kişi en fazla 15 kişiden oluşabilir.


·     Eğiticinin Eğitimi 5 Gün sürmektedir.


.     Eğitim bitiminde yapılacak olan sınavda başarılı olan katılımcılara sertifikaları kurumumuz tarafından verilecektir.


·     Kurs ücreti, kurs başlamadan önce belirtilen hesap numaralarına ödeme yapılır.