CHARTER TKJET
TARKIM TECHNIC
FLIGHT ACADEMY
BEEJET
GOLD AIR
AIRCRAFT MANAGEMENT
Heliport İşletimi

Tarkim Havacılık, hızla büyüyen havacılık sektöründe kurumsal ve sektörel ihtiyaçlara kaliteli ve farklı hizmet ile cevap verebilme anlayışı doğrultusunda planladığı Heliport işletimi eğitimini hizmetinize sunmaktadır.


HELİPORT İŞLETİMİ EĞİTİMİ


T.C. Ulaştırma Bakanlığı Sivil Havacılık Genel Müdürlüğünün SHY-14B sayılı yönetmeliğinin 14. Maddesinde de belirttiği üzere, heliport işletmecisinin, heliportta hizmet veren kişilerin gerekli eğitimlerini almalarını sağlamaları gerekmektedir şeklinde ifade edilmektedir. Bu eğitimlerin neler olduğu Genel Müdürlük tarafından alt düzenlemeler ile belirlenir. T.C. Ulaştırma Bakanlığı Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü tarafından yetkilendirilmiş olan Tarkim Havacılık Heliport Yönetici Eğitimi ve Heliport İşletme Hizmetleri Eğitimini vermeye başlamıştır.


Kısaltmalar: TM: Teknik Müdür AS: Alan Sorumlusu


EĞİTİM ÜCRETLERİ


HELİPORT YER İŞLETME HİZMETLERİ EĞİTİMİ


KİŞİ BAŞİ 1000 TL + KDV (%8)


HELİPORT YER İŞLETME HİZMETLERİ TAZELEME EĞİTİMİ


KİŞİ BAŞİ 400 TL + KDV


GRUP 350 TL + KDV


HELİPORT YER İŞLETME HİZMETLERİ YÖNETİCİ TAZELEME EĞİTİMİ


KİŞİ BAŞİ 400 TL + KDV


GRUP 300 TL + KDV


· Gruplar en az 6 kişi en fazla 15 kişiden oluşabilir. · Eğitim en az 10 kişi en fazla 16 kişi müracaatta açılacaktır. · Heliport Yönetici Eğitimi 2 Gün sürmektedir. · Heliport İşletme Hizmetleri Eğitimi 3 Gün sürmektedir. · Eğitim bitiminde yapılacak olan sınavda başarılı olan katılımcılara sertifikaları kurumumuz tarafından verilecektir. · Kurs ücreti, kurs başlamadan önce belirtilen hesap numaralarına ödeme yapılır.