CHARTER TKJET
TARKIM TECHNIC
FLIGHT ACADEMY
BEEJET
GOLD AIR
AIRCRAFT MANAGEMENT
Hakkımızda

TARKİM Uçak Bakım Onarım ve Havacılık A.Ş. 1994 yılında tarımsal ilaçlama ve bakım-onarım faaliyetleri vermek amacıyla Adana’da kurulmuştur. 1996 yılında faaliyet alanlarını genişleterek Hava Taksi, Havacılık Eğitimleri, Uçak Bakım-Onarım & Havacılık Mühendisliği ve Genel & Sportif Havacılık gibi alanlarda da hizmet vermeye başlamıştır. TARKİM Havacılık Türkiye’nin en saygın Holding ve Şirketlerine verdiği hizmetlerle ve edinmiş olduğu tecrübeyle sürekli iyileştirme merkezli, hem istemci tabanlı hem de düzenleyici ve beklentileri aşan bir iş modeli sunarak Türkiye çapında kendi sektöründe lider konumuna ulaşmıştır.


TARKİM Havacılık mutlak profesyonellik ve hizmet anlayışına odaklanarak özel jet sahiplerine mükemmel bir uçuş deneyimi sağlamaktadır. Bugün, TARKİM Havacılık, uçak yönetimine olan pragmatik bakış açısıyla uçuş emniyeti, uçuş güvenliği ve müşteri memnuniyeti ile eş anlamlıdır.


TARKİM Havacılık, kuruluşundan bu yana emniyet, kalite ve aynı zamanda konfordan ödün vermeden vermiş olduğu hizmetlerde yüksek kalite ve emniyet anlayışını benimseyerek, her geçen yıl filosunu genişletmekte ve Türk Havacılığına hizmet vermeye devam etmektedir.